Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині судитимуть колишнього начальника УКБ та ЖКГ Охтирської міської ради

175

Охтирською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, неналежне виконання службових обов’язків якого спричинило збитки бюджету міста в розмірі близько 2,9 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, рішенням сесії Охтирської міської ради від 26 січня 2017 року Товариству з обмеженою відповідальністю «Брокенергія» терміном на один рік передано в безоплатне користування дванадцять центральних теплових пунктів та основних засобів. Після закінчення терміну дії договору безоплатного користування листом Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Товариство було повідомлено про припинення дії договору та поставлено вимоги щодо повернення майна. Однак Товариство комунальне майно власнику не повернуло та з 1 січня 2018 року по 1 квітня 2021 року безпідставно його використовувало. При цьому Управління будь-яких заходів щодо повернення майна не вживало.

Відповідно до висновків фахівців, службова недбалість начальника Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради призвела до недоотримання місцевим бюджетом надходжень в загальній сумі 2 866 584,19 грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено слідчими Охтирського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.