Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині стартував чемпіонат області з хокею

278

Хокейні клуби Сумської області, не зважаючи на теплу зиму та воєнний стан, все ж розпочали сезон 2023 року. Щоправда, цього року команд грає менше, а проведення матчів залежить від примх погоди, бо штучної ковзанки на стадіоні «Авангард» у Сумах не заливали. Тож якщо погода буде плюсова, матчі провести не буде змоги. Всього у турнірі грають вісім команд, які поділені на два дивізіони – “Північ” та “Центр”.

У суботу у північному дивізіоні  хокейний клуб “Шостка” розпочав сезон з технічної перемоги – на гру не з’явився білопільський “Лідер”. ХК “Конотоп” з рахунком 13:0 розгромив хокеїстів з Кролевця. У неділю у цьому ж дивізіоні шосткинці та конотопчани зіграли унічию 2:2, а по булітах переміг ХК «Конотоп».  Впертою видалася і зустріч між ХК «Кролевець» та «Лідером» – білопільські хокеїсти перемогли у овертаймі з рахунком 2:1. Після двох турів лідирує  ХК «Конотоп» – 5 очок, 4 очки набрав ХК «Шостка», по два мають ХК «Кролевець» і «Лідер».

У дивізіоні “Центр” у суботу відбулись два матчі й обидва завершились з рахунком 4:2. З таким рахунком ХК “Суми” переміг “Сумських Бобрів”, а ХК “Ромни” — сумських “Воронів”. А от у неділю було зіграно лише один поєдинок і він завершився доволі несподівано – у Сумах «Ворони» обіграли торішнього чемпіона – ХК «Суми» з рахунком 6:2. ХК «Ромни» здобув технічну перемогу над «Сумськими бобрами», бо ті на гру не приїхали. У цьому дивізіоні попереду ХК «Ромни» – 6 очок, «Ворони» та ХК «Суми» набрали по три очки, «Сумські Бобри» поки що очок до свого активу не набрали. Матч третього та четвертого туру повинні пройти наступними вихідними, якщо дозволить погода, бо синоптики прогнозують на Сумщині значне потепління.

Анатолій Поляченко, Панорама, №3-2023