Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині стартує другий етап програми єВідновлення

101

Другий етап компанії єВідновлення розпочнеться з 15 серпня. Він стосується зруйнованого, повністю знищеного внаслідок бойових дій майна, яке не підлягає відновленню, повідомляють у Сумській ОВА.

Державою визначені перелік отримувачів компенсації за знищене житло, її види, механізм оцінки втрат і порядок ухвалення рішення про надання коштів.

Як повідомила Марина Зонова, процес відшкодування відбуватиметься у два етапи. На першому етапі – отримується відповідний житловий сертифікат на придбання нової домівки, а на другому – здійснюються виплати на самостійну відбудову.

Сума сертифікату розраховується за формульним розрахунком, який складається з кількох аспектів. Програма дає можливість використовувати сертифікат як на первинному так і на вторинному ринках житла, в тому числі – інвестувати у забудову.


«Користуйтеся цією новою опцією. Це значна допомога постраждалим регіонам. Начальником обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом територіальним комісіям поставлено завдання всі заявки опрацьовувати якісно і оперативно. Він тримає це питання на особистому контролі. Ми працюємо над тим, щоби до опалювального сезону всі платежі, як по пошкодженому так і зруйнованому майну були максимально закриті», – зазначила Марина Зонова.

Якщо виникають запитання, потрібна допомога, власники зруйнованого або пошкодженого житла можуть звертатись до Сумської обласної державної адміністрації: (0542) 66-33-77 або на гарячу лінію: 0 800 301 501.

Станом на зараз вже 280 мешканців отримали компенсацію на суму понад 22 млн грн за пошкоджене майно, скориставшись послугою єВідновлення.