Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині сертифікуватимуть учителів

1,145

15 січня розпочнеться реєстрація для участі у сертифікації учителів 2024 року. Установлено граничну кількість педагогічних працівників Сумської області  для реєстрації:

 

   36  учителів початкових класів

 

27  вчителів математики (що викладають у 5-6 класах)

 

  27  вчителів української мови і літератури (що викладають у 5-6 класах)

 

14 учителів навчальних предметів громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство».

 

Якщо до 25 січня реєстрацію не буде припинено достроково у зв’язку з вичерпанням квот в областях, то до 30 січня подати свої кандидатури зможуть усі, хто не зміг те зробити раніше.

Після успішної реєстрації учасники будуть допущені до першого етапу сертифікації — незалежного тестування, яке проводить УЦОЯО. Наступні два етапи — самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації — організовує Державна служба якості освіти України.

 

Додатково

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

 

Управління Державної служби якості освіти у Сумській області