Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині рятувальники відбуксирували фуру та карету «швидкої» (фото)

208

3 січня о 14:57 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги. У м. Глухів у промзоні застряг у багнюці вантажний автомобіль «RenaultMagnum». На місце події було направлено відділення чергового караулу 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини. За лічені хвилини рятувальники прибули на виклик. Вони з’єднали за допомогою буксирувального троса пожежний автомобіль з фурою і вивільнили її.
Всього до операції було залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
А 4 січня о 01:27 на лінію екстреного виклику «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги автомобілю «швидкої». Він повертався з виїзду до хворого (с. МостищеКролевецького району) дорогою через ліс і застряг. На місце події було направлено відділення чергового караулу 22-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
Прибувши на виклик, рятувальникипід’єднали карету екстреної медичної допомоги до автоцистерни за допомогою троса та відбуксирували на безпечну ділянку шляху, після чого супроводжували до автотраси. У салоні «швидкої» знаходилися 3 працівники.
До надання допомоги залучалося 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця спецтехніки.
У ДСНС України у Сумській області