Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині рятувальники з обласною владою підписали меморандум про співпрацю

74

Меморандум про співробітництво підписано між Сумською обласною державною адміністрацією – обласною військовою адміністрацією, Сумською обласною радою, Громадською спілкою «Пожежні – рятувальники України» та Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Також до співпраці долучився проєкт USAID «ГОВЕРЛА», у рамках якого громадам-партнерам планується надавати підтримку у вигляді техніки, а також всім, хто цього потребуватиме, правову допомогу і захист, повідомляє Сумська обласна рада.

Метою документа є залучення громадян до членства в підрозділах добровільної пожежної охорони, які утворюються органами місцевого самоврядування та функціонують на території Сумської області. Також йдеться про якісну професійну підготовку рятувальників, підвищення рівня організаційної готовності підрозділів добровільної пожежної охорони, їх матеріально-технічне забезпечення. Один із пунктів передбачає створення належних умов для адаптації осіб, що брали участь у військових діях, шляхом реалізації співпраці з учасниками меморандуму і забезпечення таким чином координації дій під час реагування на надзвичайні ситуації.

За результатами зустрічі сторони домовилися про співробітництво у декількох напрямках. Обговорили й перспективи організації проведення спільних навчань та семінарів для добровольців.