Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині рятувальники розбирають завали

76

На території Сумської області в населених пунктах, які зазнали ворожих ударів триває процес відновлення у повному обсязі всіх складових забезпечення життєдіяльності населення. Активну допомогу у даній роботі комунальним, іншим службам та звичайним громадянам надають рятувальники.

Так, до Служби порятунку звернулася по допомогу літня жителька смт Велика Писарівка, що на Охтирщині. Ще під час вторгнення окупаційних військ її житловий будинок зазнав ворожого артудару. Рятувальники розрізали зруйновані конструкції та розібрали завали в оселі, що дало змогу жінці потрапити до кімнати та забрати необхідне їй домашнє майно.

А у місті-герої Охтирка зведений загін Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України у кількості 23 чоловік особового складу та 4 одиниць техніки проводить розчищення території та відновлювальні роботи на теплоелектроцентралі, що забезпечувала підприємства й жителів Охтирки електричною й тепловою енергією.

Фахівці – висотники з Сумщини розпочали проведення аварійно – відновлювальних робіт саме на цій найважливішій та найважчій ділянці міста. Наразі роботи тривають.