Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині ремонтують автошляхи (фото)

322

На Сумщині вирішено провести аварійний ремонт найбільш небезпечних та зруйнованих ділянок. Ремонті роботи стартували на автошляху Р-61 Батурін-Конотоп-Суми на ділянці між Сумами і селищем Терни, і трасі Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці поблизу Недригайлова.
Мінімальними силами та з мінімальними витратами відновлять проїзний стан дороги в межах експлуатаційного обслуговування.
Як повідомляє Автомагістраль-Південь, експлуатаційні бригади сформовані зі співробітників, які раніше займались капітальним та середнім поточним ремонтом місцевих автошляхів. Кількість задіяних людей дуже обмежена.
За попередніми оцінками, раніше відремонтовані компанією автошляхи в області витримали військову техніку та перебувають у задовільному стані. Звісно, певні локальні пошкодження є, але дороги загалом вистояли. Втім, остаточні висновки робити зарано.
А от стан доріг, які лише планувалось ремонтувати цього року, іноді просто катастрофічний. І це створює значні перешкоди для руху транспорту, який доставляє стратегічно важливі вантажі на Сумщину та до сусідніх регіонів.