Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині продовжується відбудова зруйнованої рашистами лікарні

71

За проєктом відбудови в Тростянецькій лікарні відновлюємо будівлю поліклініки, корпусу стаціонарного відділення та корпусу дитячого відділення, повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області

У корпусі дитячого відділення повністю утеплили горище. Далі за планом — зовнішня теплогідроізоляція стін нижче рівня землі та утеплення фасаду.

У будівлі поліклініки змонтували всі мережі комунікацій: проклали кабелі електропостачання, трубопроводи водопостачання та водовідведення. Змонтували опалювальні прилади та завершуємо облицювання стін та підлоги плиткою. Розпочали фарбувати стіни та стелі в кабінетах. Крім того, монтуємо дверні блоки, проводимо зовнішню гідроізоляцію та утеплення цоколю. На черзі — улаштування підпірних залізобетонних стін та встановлення пожежної сигналізації та гідрантів.

У корпусі стаціонарного відділення демонтуємо пошкоджений утеплювач та встановлюємо нову систему теплоізоляції фасадів.

Роботи тривають згідно з графіком. Завершити відбудову лікарні в Тростянці плануємо в серпні 2024 року.

Нагадуємо, Тростянецьку міську лікарню в Сумській області російські танки обстріляли під час окупації міста в березні 2022 року. Лікарня зазнала значних руйнувань. Впродовж окупації Тростянецька лікарня надавала медичну допомогу хворим, вагітним, роділлям та цивільним пораненим, незважаючи на близьку загрозу ворожих танків.