Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині працюють над відновленням Охтирки

130

Заступник керівника Сумської обласної військової адміністрації Андрій БІРЮКОВ під час робочої поїздки до Охтирської громади, повідомив, що стартували роботи над проєктом “Смарт-сіті”, який направлений на відновлення постраждалої від ворожих авіаударів Охтирки

«Під час зустрічі з Охтирським міським головою Павлом КУЗЬМЕНКОМ було запропоновано спільно попрацювати над проєктом так званого розумного міста СМАРТ СІТІ – розумного та безпечного, тому що Охтирка заслуговує на першочергову реалізацію цього проєкту, − розповів Андрій БІРЮКОВ. − Ми побачили розуміння та зацікавленість з боку керівництва міста, а також важливість впровадження цифрових технологій у громаді».

За його словами, сьогодні Охтирка має всі притаманні міській інфраструктурі елементи: систему житлово-комунального господарства, транспортні системи, зв’язок, інтернет, а це значущі фактори для створення розумного та безпечного міста.

А ще Охтирська міська територіальна громада отримала від Сумської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» сертифікат на суму 1 000 000 грн для відбудови міста-героя Охтирки.