Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині працевлаштовано 45 внутрішньо переміщених осіб

101

Сумський обласний центр зайнятості опікується громадянами, які з початком воєнних дій були змушені змінити місце проживання й переїхали до Сумської області. З початку вторгнення російської федерації на територію України (станом на 28.07. 2022 року) статус безробітного отримали 419 внутрішньо переміщених осіб, з них 17 – з інвалідністю

Працевлаштовано 45 осіб зазначеної категорії, 311 отримали профорієнтаційні послуги, 5 виявили бажання пройти професійне навчання, з яких 2 вже мають роботу (швачка та пошивник шкіргалантерейних виробів), а ще 3 навчаються.

Завдяки співпраці з підприємцями по програмі компенсації витрат роботодавцям на працевлаштування ВПО забезпечено роботою 42 особи.

Службою зайнятості найбільше працевлаштовано внутрішньо переміщених осіб у сільськогосподарські, комунальні та приватні підприємства, заклади освіти.

Як зазначив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, на сьогодні статус безробітного мають 316 внутрішньо переміщених осіб, з них 268 – отримують допомогу по безробіттю, середній розмір якої становить 2 тис. 139 грн.