Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині посмертно нагородили героя АТО (Відео)

316

Жителя Конотопоського району, бійця окремого загону спеціального призначення Національної Гвардії «Азов», учасника російсько-української війни, який загинув під час виконання військового обов’язку в зоні проведення ООС – Волонтирця Дмитра Миколайовича на псевдо «Волина» було нагороджено орденом «Народний Герой України» (посмертно)

Висловивши слова вдячності і підтримки, дружині загиблого Героя Ользі Бондарчук і сину Максиму вручили відзнаку.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув, відстоюючи суверенітет та незалежність нашої держави.

Учасники заходу відвідали місце поховання загиблого воїна Дмитра Волонтирця, вклонились та поклали квіти до могили загиблого Героя.

Дмитро Волонтирець у 2014 році одним із перших у складі добровольчого батальйону вирушив на поле бою. Він був одним з найпрофесійніших саперів на фронті: пройшов Іловайськ і Дебальцево, в 2015 році став бійцем АЗОВу. Командував секцією розвідки першого батальйону полку, навчав молодих бійців. За бойові успіхи, а саме операцію з просування вперед на Світлодарці, нагороджений орденом «За мужність», відзнакою «За звитягу та вірність». У березні 2019 року, під час відзначання Дня добровольця у Конотопі, Дмитра нагородили нагрудним знаком «Доброволець».

Нагадаємо, Дмитро Волонтирець помер 26 листопада 2019 року від інсульту. Він мав проблеми зі здоров’ям.

Фото Голос Конотопа