Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині попрощаються із сімома воїнами

816

Сьогоднішній день для Сумщини стане одним із скорботніших за останні місяці. У різних куточках області віддадуть останню шану одразу сімом захисникам, полеглих за свободу країни. Так, охтирчани попрощаються з Валерієм Лучаніновим, померлим 25 вересня. Прощання розпочнеться 11:00 за адресою вул. Ювілейна, 62; поховання відбудеться о 12:00 на Миколаївському кладовищі.

Роменчани проведуть в останню путь Дмитра Кошлая. Оборонець поліг 18 вересня біля н.п. Вербове поблизу с. Роботине (Запоріжжя). Прощання розпочнеться об 11:00 на роменській Алеї Слави.

В с. Терешківка віддадуть останню шану краснопільчанину Юрію Чернякову. Захисник загинув 19 вересня біля н.п. Новоселівське на Сватівщині. Початок траурної церемонії — о 12:00. О 9-й на краснопільчан чекатиме автобус біля зупинки на вул. Весняна.

У Липовій Долині поховають Олександра Тройніна. Воїн поліг 16 вересня біля Вугледару. О 10:00 місцеві жителі організують живий коридор від місцевої лікарні до тризуба,де й відбудеться прощання.

У Конотопі попрощаються з Ігорем Чепурним. Військовослужбовець помер 25 вересня у місці розташування військового підрозділу в районі н.п. Преображенка (Запоріжжя). Прощання розпочнеться об 11:00 у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

Найтяжче прощання доведеться пережити шосткинцям, адже тут проведуть в останню путь одразу двох воїнів. Так, Роман Фай загинув 20 вересня на Запоріжжі; за день до цього оборонець відзначив День народження. Наступного дня у цій же області поліг і Сергій Бурик. Прощання із захисниками розпочнеться о 10.00 у церкві Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ (вул. Соборна 1-А, Садовий мікрорайон); прощання відбудеться об 11.00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13). Поховають полеглих земляків на Алеї Слави (Садовий мікрорайон).

Редакція “Панорами” висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблих воїнів.