Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поліція затримала браконьєра (Фото)

237

Вчора увечері, здійснюючи патрулювання Охтирського району, працівники сектору реагування патрульної поліції зупинили автомобіль Форд Транзит. Оглядаючи вантажне відділення авто, правоохоронці виявили зареєстровану мисливську зброю 308 калібру та туші двох косуль – самця і самиці. Поспілкувавшись з водієм, поліцейські з’ясували, що чоловік влаштував собі полювання, незважаючи на те, що навесні будь-яке полювання категорично заборонене.

Тіла двох вбитих косуль поліція у зловмисника вилучила. Під час огляду їх тушок, було виявлено, що самиця на час вбивства була тільна трьома малими козенятами.

У 40-річного зловмисника поліцейські вилучили мисливський карабін, набої до нього, документи та автомобіль, який помістили на штрафному майданчику.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 248 «Незаконне полювання» Кримінального кодексу України. Порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України. Слідчі дії тривають, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.