Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поховали трьох загиблих воїнів

752

Конотопська громада прощалася з трьома своїми вірними синами, які віддали життя за Україну. У російсько-українській війні загинули військовослужбовці Ігор Васильченко, Володимир Клименко, Віталій Кузнєцов

22 травня 2022 року, обороняючи незалежність України від російських загарбників, загинув Васильченко Ігор Анатолійович – військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України старший сержант, командир відділення, справжній друг, надійний чоловік, люблячий батько.
Народився Ігор Анатолійович 15 листопада 1973 року в місті Потсдамі в Німеччині, бо його батьки були військовослужбовцями і на той час служили в Німеччині. Навчався Ігор Васильченко в Київському вищому військовому інженерному училищі, а згодом пішов служити у відділ по запобіганню незаконному обігу наркотиків Конотопського міського відділу національної поліції України в Сумській області. Поряд із службою, продовжував навчання в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ. В 2000 році зустрів свою кохану дружину Тетяну. Через рік у подружжя народилась донька Дарина. Згодом Ігор Анатолійович перевівся працювати дільничним інспектором поліції, звідки і пішов на відпочинок за вислугою років. В 2010 році у подружжя народився син Іван.
У 2019 році він вступив до лав Збройних Сил України. Під час бойових дій, уламком від ворожого артилерійського снаряда був тяжко поранений в районі міст Бахмут – Попасна. Лише через 14 годин пораненого воїна бойові товариші доправили до медичного закладу міста Бахмут, а через півтори доби – до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, де йому зробили складну операцію. Від ускладнень після поранення військовий помер 22 травня 2022 року.

Клименко Володимир Федорович, народився 01.01.1968 року в с.Шаповалівка Конотопського району, військовослужбовець 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України, командир відділення командно-штабних машин взводу управління розвідувальної роти, молодший сержант.
Закінчив 8-річну Шаповалівську школу, працював у колгоспі, служив у Південній групі військ в Угорщині танкістом, потім працював у КМС-119 монтером колій. Після звільнення пішов на службу до лав ЗСУ.
Має родину – дружину Ірину та двох синів – Євгеній та Олександр.
Загинув 20.05.2022 у результаті поранень, несумісних з життям, отриманих під час обстрілу в Луганській обл.

Кузнєцов Віталій Андрійович, старший солдат, заступник командира бойової машини – навідник-оператор, народився 30.12.1997 року, закінчив ЗОШ №11, у 2020 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Прикладна механіка». Працював старшим продавцем, заступником директора в магазині «Техномаркет». З 24.11.2020 – був призваний на службу, у лютому 2021 року пішов на службу по контракту.
З багатодітної родини – має двох сестер та брата. Був одружений.
Загинув 16.05.2022 внаслідок бойового зіткнення та артилерійського обстрілу поблизу н.п.Оріхове.

Вічна пам’ять героям!