Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині почався опалювальний сезон

318

Про готовність області до зими повідомив заступник керівника обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ. За його словами, готовність до початку опалювального сезону становить майже сто відсотків. У Сумах запуск тепла вже розпочався, зокрема у лікарнях, садочках та ін. З наступного тижня планується вмикати опалення в житловому секторі.

Поінформували штаб і про ситуацію з підготовкою до опалювального сезону в Охтирці, де росіяни завдали масштабних руйнувань. Тут наразі завершують роботи з відновлення Охтирської ТЕЦ. У найближчі два тижні планується подача тепла до споживачів.

Олег Клименчуков зазначив, що за потреби, на Сумщині готові до розгортання 759 пунктів обігріву. Вони працюватимуть для населення у разі необхідності. Ведеться чіткий облік та підготовка у розрізі районів і громад.

«Ця зима, очікувано, буде складною, тож всі служби зараз задіяні на повну силу, щоб максимально забезпечити енерго- та теплопостачання на Сумщині», – прокоментував він.

А голова Сумської ОВА у ефірі “Єдиних новин” повідомив, що у 13 громадах Сумської області повністю розпочався опалювальний сезон. Ще у 19 громадах опалення увімкнули частково, тобто забезпечили теплом об’єкти соціальної інфраструктури: дитячі садочки, школи, лікарнях, інтернати та інших закладах соціального захисту. У решти споживачів опалювальний сезон розпочнеться з 24 жовтня.

Не розпочнеться найближчим часом опалювальний сезон у м. Охтирка.

У Сумах, за обіцянками міського голови, опалення мають почати подавати від 24 жовтня.