Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині почали ремонт об’їзної дороги Конотоп – Буринь – Чумакове

149

Як повідомляє голова Сумської військової адміністрації Дмитро Живицький, відновлення даної ділянки автомобільної дороги державного значення Т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове проводиться як аварійне, через те, що ворог знищив зручний шлях через міст у с. Чумакове. Об’їзна дорога – екстрена міра, яка дозволить людям без перешкод діставатись на роботу, отримувати екстрену медичну допомогу, доставляти товари і т.д.

Служба автомобільних доріг Сумщини вже активно веде роботи на ділянці автомобільної дороги державного значення Т-19-10 Конотоп – Буринь – Чумакове протяжністю 2,7 км. Тут вже відновили асфальтне покриття. Звичайно, під час війни мова не йде про будівництва, але дороги мають бути у нормальному, проїзному стані. Тому аварійний ремонт тут на завершальному етапі. За попередніми підрахунками, на кінець місяця ця ділянка дороги буде повністю проїзною.

“Отримую багато звернень щодо ремонту зруйнованого моста у Чумаковому. Відповідь – поки що не будемо відновлювати. Обговорили цю ситуацію з військовими – з безпекової точки зору відновлювати міст у Чумаковому наразі недоцільно. Саме тому зосередились на ремонті об’їзної дороги, – констатує очільник СОВА. – Наразі триває ремонт мостового переходу, де провалився рашиський танк”.