Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині оприлюднили результати пілотної сертифікації вчителів початкових класів

261

Сертифікація вчителів відбулася і за п’ять  років впровадження проєкту стала одним з багатьох чинників підвищення якості освіти. Власне, відбулися зміни парадигми оцінки якості викладання в новій українській школі, а отже, і якості засвоєння знань учнями.

Учителі початкових класів стали першопроходцями сертифікації. А тепер вони — її рушійна сила. Завдяки їм відбулося вдосконалення процедури сертифікації та її масштабування на рівень базової загальної середньої освіти. Адже, цьогоріч свій перший досвід з проходження сертифікації матимуть вчителі математики та української мови і літератури.

Із запровадженням сертифікації вчителі отримали можливість обмінюватися досвідом, напрацюваннями, зростати у професії. Успішна сертифікація є підставою для присвоєння кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також 20% надбавки до зарплати.

Докладно про результати пілотної сертифікації вчителів початкових класів в розрізі громад Сумської області в інфографіці.

Управління державної служби якості освіти у Сумській області