Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині окупанти рухаються повільно та з втратами

1,368

Майже годину по Хотіні блукали окупанти, залишили техніку та поїхали.

В Хотінській ТГ зберігається українська влада, все керівництво на своїх місцях, присутня територіальна оборона з мисливцями. Нам є чим їх зустрічати. Будьте пильні, не допускайте актів мародерства. Все буде Україна
Про те яким був суботній день для Хотінської ТГ можно прочитати на сторінці громади в соцмережі.
«Минула ще одна ніч російсько-Української війни. Хочемо подякувати за пильність наших мешканців, котрі повідомляють про підозрілі переміщення ворожої техніки.
Близько 22:00 нам повідомили про рухи на вулиці Центральній, це був наш екскаватор, котрий мав створити перешкоду рухам окупанта, але його завчасно попередили про колону, що наближається зі сторони Миколаївки. 00:34 прошла перша ворожа техніка та відбувалися рухи по Хотіні до 01:35. Окупанти рухаються дуже повільно, вони дезорієнтовані, часто блукають, що видно з камер спостереження. В колоні пройшло 4 БМП, 9 БТР (на броні багато чогось накритого, скоріше за все вбиті окупанти), 1 МТЛБ, 3 танки, один з яких тягнув САУ, 4 Бензовози, 4 Тентовані автомобілі та 1 КШМ. Танк в сцепці з САУ загряз в нашому українському чорноземі. Техніка розброєна та виведена зі строю, нажаль їхня рація нам не дісталася. Колона стала на привал о 02:00 до світанку в с. Писарівка та рушила далі. В с. Кровне на повороті до с. Миколаївка збили опору та пошкодили лінію інтернет, ремонта бригада на місці та відновлює лінію», – йдеться в повідомленні.