До Недригайлівського відділення поліції звернувся 41-річний житель села Хоружівка та розповів, що з його будинку зникли бензопила, ліхтар на сонячних батареях та велосипед. Чоловік поділився з поліцейськими своїми підозрами, що речі міг поцупити його приятель, котрий напередодні приходив у гості.
Правоохоронці оперативно встановили місцезнаходження підозрюваного чоловіка. Той одразу зізнався у скоєному та добровільно видав частину викраденого майна.
Наразі за фактом крадіжки слідчі вирішують питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ст. 185 КК України та встановлюють місцезнаходження інших речей заявника.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
