Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині ліквідовано підпільне виробництво спирту

236

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури попереджено реалізацію етилового спирту сумнівного походження, вилучено майже 3 тонни продукції на більше ніж 1 млн грн (ст. 204 КК України).

За даними слідства, місцеві жителі облаштували низку підпільних складів зі зберігання та розливу спирту на території покинутих домогосподарств у Конотопському та Білопільському районах. Підготовлений до продажу товар вони реалізовували клієнтам, які займались виготовленням контрафактної алкогольної продукції.

Під час обшуків 5 березня 2021 року за місцем зберігання та фасування спирту, а також проживання фігурантів кримінального провадження правоохоронці виявили пакувальну тару та інші докази протиправної діяльності.

На даний час вирішується питання щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до правопорушення, також встановлюються джерела походження необлікованого спирту.

Незаконну діяльність осіб припинено Управлінням Служби безпеки України в Сумській області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.