Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині хочуть надати звання Героя України Анатолію Кобзаренку (посмертно)

415

Стартував збір підписів за присвоєння посмертно звання Героя України Анатолію Кобзаренкові: долучайтеся. Про це йдеться на офіційному сайті електронних петицій petition.president.gov.ua.

У четвер 20 травня 2021 року серце Анатолія Кобзаренка зупинилося, але в знак подяки за його неоціненний внесок просимо присвоїти йому посмертно звання Героя України і щиро віримо, що велика справа його життя буде продовжена.

Про це повідомляє видання Суперагроном .

«Ми, громадяни України, які підписалися під цією електронною петицією, просимо президента України Володимира Зеленського присвоїти звання Герой України відомому аграрію та промисловцю Анатолію Кобзаренку посмертно», — йдеться на сторінці.

За багато років відданої роботи Анатолій Кобзаренко зробив грандіозний внесок у розвиток виробництва спецтехніки та обладнання в Україні, економіку Сумщини та України в цілому, а також доклав багато зусиль для популяризації вітчизняної продукції як серед українських, так і закордонних аграріїв.

Анатолій Кобзаренко — засновник і керівник провідних машинобудівних компаній «Завод Кобзаренка» й «Кобзаренко Агро», «Компанії Кобзаренко» у Сумській області та Kobzarenko sp. z o.o. у Жлобниці (Польща).

Цей талановитий підприємець, професіонал своєї справи, новатор, ефективний і мудрий керівник зумів розробити унікальну конкурентну техніку для сільського господарства та вивести її на всеукраїнський і міжнародний ринок.

У перші роки Незалежності України в Анатолія Кобзаренка були всі можливості залишитися жити й працювати за кордоном. Але він повернувся на Батьківщину і в 1993 році створив своє власне підприємство, яке давало роботу десяткам, а згодом сотням місцевих мешканців.

Свою діяльність підприємець розпочав із виробництва тачок та візків для присадибного господарства. І вже за 28 років завод Анатолія Кобзаренка став одним із найпотужніших підприємств у Сумській області і лідером із виробництва тракторних причепів та напівпричепів в Україні.

«Завод Кобзаренка — це бренд, який уже добре знають та поважають в Україні та далеко за її межами!», — неодноразово говорив сам Анатолій Дмитрович.

Саме завдяки такому виробнику аграрії отримали унікальну можливість поповнювати технічний парк своїх підприємств величезною кількістю різноманітного обладнання високої якості за цілком доступними цінами.

Детальніше про біографію пана Анатолія читайте на сторінці електронної петиції.

Щоб віддати свій голос за присвоєння Анатолію Кобзаренкові звання Героя України, треба спочатку авторизуватися (зокрема, можна через Bank ID та Приват24), і слідувати покроковій інструкції, яку пропонуватиме сервіс. Варто зазначити, що для забезпечення чіткої ідентифікації сервіс може запросити дані ІНН та паспорту. Більш детальна інструкція опублікована на сайті hpk.edu.ua за посиланням.