Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині евакуювали інтернатний заклад

247

4 липня співробітники ДСНС долучилися до заходів, організованих
Через обстріли прикордонних територій Сумської області російськими військами, Сумською військовою обласною адміністрацією було прийняте рішення про вимушену евакуацію пацієнтів Атинського психоневрологічного диспансеру, розташованого на території Білопільської ОТГ.

Спільно з обслуговуючим персоналом рятувальники ДСНС України у Сумській області допомогли людям сісти в спецтранспорт. У супроводі працівників ДСНС підопічних закладу було евакуйовано у більш безпечне місце для подальшого перебування. Їх поселили в окремий блок у приміщенні подібного інтернату.

Як сьогодні зранку повідомило Суспільне.Суми у своєму телеграм-каналі, підопічних інтернату планують тимчасово поселити у школі №5 м. Білопілля. Співробітники школи і місцеві мешканці зібралися протестувати проти цього рішення. Будемо тримати вас в курсі подальшого перебігу подій.

Одного із пацієнтів, який раніше зазнав травми і не міг самостійно пересуватися на оперативному транспорті ДСНС було доправлено до місця, де на нього вже чекала карета «швидкої». Постраждалі внаслідок обстрілу пацієнти отримують кваліфіковану медичну допомогу.