Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщине снова бродит «призрак» экологической проблемы

455

Народный депутат от Сум Олег Медуница привлек внимание силовиков к вырубке леса и появлению песчаного карьера в Роменском районе.
«На початку жовтня я був у селі Вовківці Роменського району. Там біля села проводиться вирубка лісу, з’явився піщаний кар’єр.
З цього приводу написав звернення до Державної екологічної інспекції , отримав таку відповідь: вирубка незаконна і проводиться протягом двох останніх років. Внаслідок бездіяльності посадових осіб ДП “Роменський агролісгосп” завдана шкода у розмірі більше 300 000 грн.
Цікаво, що за словами лісника, у якого брали пояснення, він виявив свіжозрубані дерева при обході лише 24 жовтня – через 3 дні після мого звернення.
МНСники також провели виїзну перевірку. Висновок: утворення кар’єру несе загрозу для життя населення. Особливо якщо згадати, що в Україні дуже часто трапляються трагічні випадки, коли дітей чи навіть дорослих людей у кар’єрах засипає піском.
Тепер природоохоронна прокуратура має встановити осіб, які організували незаконний піщаний кар’єр. Фото вантажівки з номерним знаком, на якій вивозиться пісок, я вже надіслав в прокуратуру разом із своїм зверненням», – написал на своей странице в фейсбуке нардеп Олег МЕДУНИЦА.