Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщине экологический скандал набирает обороты (фото)

1,314

Активисты ВО «Свобода» призывают неравнодушных противостоять загрязнению окружающей среды показательным протестом на главной площади Сум. С сожжением шин на пл. Независимости около Сумской ОГА.
«Оскільки на даний момент цілковито порушено безпеку життя людей, лишається йти на крайні міри, особисто моя думка: ми маємо захищати наші життя, адже назріває екологічна та техногенна катастрофа, і це стосується не лише села Стецьківка чи Сумщини, а і в цілому України, тому пропоную брати шини і йти під ОДА, завтра в останнє йдемо розмовляти в Сумську обласну адміністрацію, вже розумію, що з тієї розмови нічого не вийде бо вже місяць розмовляємо, і вважаю що треба виходити на майдан. Дуже сподіваюсь на підтримку сумчан, адже вони мають розуміти, що це стосується і їх! Наразі, кожного дня з полігону вивозять по декілька машин радіаційно інфікованого металобрухту, здають в пункти прийому а потім з цього металу робитимуть ложки, чайники…. щодо жителів села, так взагалі ситуація погана, ми п”ємо інфіковану воду з колодязів, і довго то не триватиме, в кінці кінців люди почнуть хворіти… Отже підсумовую, через декілька днів йдемо палити шини під ОДА!», – написала на своей странице в фейсбуке помощник-консультант народного депутата от «Свободы» Игоря Мирошниченко Юлия Левченко.
По ее словам, о ситуации нардеп Игорь Мирошниченко в обращениях проинформировал петра Порошенко, Валентина Наливайченко, Виталия Ярему и игоря Билоуса. Ответов пока нет.
«В відповіді з Державної інспекції сільського господарства Сумської обл. йдеться про те, що їм аби здійснювати перевірки треба дозвіл від Кабінету Міністрів України, а це вже до Арсеній Яценюк
Влада має пам`ятати, що своєю бездіяльністю, штовхає людей на крайні міри! І відповідати за це має влада!», – написала Юлия Левченко.
Напомним, 16 августа жители Стецковки перекрыли трассу Сумы-Курск, чтобы добиться прекращения работ по извлечение металлолома из мусорного полигона рядом с селом. В конце июля глава ОГА Владимир ШУЛЬГА подписал распоряжение о заключении договора о санировании и рекультивации полигона.