Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумищині більше 30 гектарів землі повернуто навчальному закладу

162

Вартість повернутого майна складає понад 6 млн грн.

Після того, як Конотопською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області було заявлено позов про визнання недійсним договору про співпрацю, відповідач добровільно повернув навчальному закладу земельну ділянку площею 31 га вартістю понад 6 млн грн, яка виділена школі для ведення підсобного сільського господарства.
Раніше встановлено, що в квітні 2019 року між загальноосвітньою школою в Буринському районі та приватним сільськогосподарським підприємством укладено договір про співпрацю з метою використання вказаної земельної ділянки для нібито дослідження основ землеробства. Однак за змістом укладений договір є удаваним правочином і приховує під собою факт оренди вказаної землі, що є порушенням вимог чинного законодавства.

Після втручання прокуратури між підприємством та загальноосвітньою школою укладено угоду про дострокове припинення договору про співпрацю. Відтак зазначену землю повернуто освітньому закладу, а провадження у справі закрито, – повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області.