Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На ремонт проспекту у Сумах хочуть отримати державні кошти

338

Міський голова Сум Олександр Лисенко повыдомив, що посрияти виділенню коштів із державного дорожнього фонду на ремонт проспекту Лушпи у Сумах пообіцяли депутати Верховної Ради від обласного центру

«Спілкувався з народними депутатами, які теж будуть надавати свої пропозиції до дорожнього фонду, до соцеконому. Народні депутати України від міста Суми підтримують ремонт вулиці Лушпи. Боремося зараз за ремонт даної дороги. Це у нас друга велика магістральна дорога. Якщо в минулому році це була Харківська (будемо завершувати її), то в цьому році ми починаємо Лушпи обов’язково». — заявив Олександр Лисенко.

Нагадаємо: ще восени минулого року міський голова доручив департаменту інфраструктури міста подати до Сумської ОДА пропозиції щодо розподілу коштів Дорожнього фонду на 2021 рік.

На думку міського голови, це має бути щонайменше 90 млн. грн. на ремонт пр. Лушпи та вул. Прокоф’єва. Чи вдасться отримати це фінансування – наразі поки що невідомо.

Як відомо, в державному бюджеті на 2021 рік передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 21,34 млрд. грн.

З них для Сумської області – 834,7 млн. грн.