Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На кордоні Сумщини прикордонникам пропонували хабар (Відео)

178

У пункті пропуску «Бачівськ» громадянин РФ, аби уникнути самоізоляції та безперешкодно потрапити до України, пропонував прикордонникам 100 доларів США

Учора прикордонники Сумського загону в черговий раз припинили правопорушення, пов’язане з підкупом службової особи прикордонного відомства.

До пункту пропуску «Бачівськ» на вхід в Україну в пішому порядку прибув громадянин Росії.

Під час проходження прикордонного контролю іноземцю було роз’яснено та наголошено на обов’язковість встановлення на мобільний телефон електронного сервісу «Вдома», оскільки останній прибув з держави зі значним поширенням COVID-19 та підлягає самоізоляції. Однак чоловік аби не встановлювати вказаний мобільний додаток, вирішив в інший спосіб потрапити до України – запропонував прикордоннику неправомірну вигоду в розмірі 100 доларів США.

Наразі вартові кордону передали хабародавця працівникам поліції для прийняття правового рішення. До того ж про припинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального кодексу України, направлено повідомлення до Національної поліції.