Шосткинщина провела в останню путь захисника України Андрія Пирогова, який помер 2 лютого 2024 р. у шпиталі від множинних осколкових поранень, отриманих 31 січня під час бою.
Андрій працював на будівництві, рік тому вперше став батьком. А в березні минулого року пішов у військо.
31 січня 2024 р. солдат Пирогов Андрій Валерійович при виконанні бойових завдань в районі н.п. Новодонецьке Донецької області отримав множинні осколкові поранення. Помер 2 лютого 2024 р. у шпиталі.
У захисника залишилися дружина Ганна та однорічний синочок Захар.
Світла пам’ять і слава Герою!
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
