Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Молодші школярі Сум повертаються до школи

149

У міському управлінні освіти і науки повідомили, що з понеділка 14 лютого учні початкових 1-4 класів шкіл Сумської територіальної громади повернуться до навчання у шкільних кабінетах. Відбудеться це у рамках виконання рішення міської комісії з ТЕБ та НС.

Протокол засідання

Згідно з рішенням комісії, з 14 лютого дозволяється відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти, 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, усі працівники яких мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації з наданням права керівникам закладів загальної середньої освіти самостійно вирішувати доцільність проведення такого навчання.

Водночас спеціальні заклади освіти, заклади загальної середньої освіти, позашкільної освіти повинні неухильно виконувати вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 6 вересня 2021 року № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», дошкільні – вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 25 серпня 2021 року № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» (з урахуванням подальших змін).IMG 7907

Для учнів 5–11-х класів продовжено по 19 лютого дистанційну форму навчання у закладах загальної середньої, позашкільної освіти.

Заклади спеціалізованої позашкільної освіти спортивного профілю наступного тижня працюватимуть у тому ж режимі, що й нині.

Мистецькі школи вихованців іще не прийматимуть.