Миколаївська “Вікторія” зіграла матч із маріупольцями

106

Чемпіонат України з футболу серед команд першої ліги стартував 27 липня поєдинком «Вікторії» (Миколаївка) з командою ФСК «Маріуполь». Цей поєдинок зі зрозумілих причин проходив у місті Щасливе Київської області, де маріупольці будуть грати свої домашні матчі.
У цьому сезоні у першій лізі будуть грати 20 команд, які поділені на дві групи по 10 команд. «Вікторія» потрапила до групи Б. Перший матч нинішнього сезону завершився без забитих голів, хоча «Вікторія» ще у першому таймі могла вирішувати долю поєдинку на свою користь. Уже на 14-й хвилині підопічні Анатолія БЕЗСМЕРТНОГО могли відкривати рахунок, але м’яч після удару Максима ПОКОТИЛЮКА потрапив у штангу, а добивання головою Сергія МАШТАЛІРА виявилося неточним. Ще через вісім хвилин міг забивати досвідчений Олександр ЛЕБЕДЕНКО, який минулого сезону виступав у Прем’єр-Лізі за «Верес». Після його удару зі штрафного з флангу м’яч летів у «дев’ятку», але від рук голкіпера потрапив у штангу та вилетів у поле. Могли футболісти «Вікторії» забити й у другому таймі, коли той же Лебеденко віддав дотепну передачу на Дмитра УЛЬЯНОВА, який увірвався до штрафного майданчика, але м’яч після його удару пролетів поруч зі штангою. Отож, у підсумку нічия 0:0.
Наступний поєдинок чемпіонату «Вікторія» проведе 6 серпня у Сумах проти запорізького «Металурга». Цей поєдинок пройде на стадіоні «Ювілейний», який буде домашнім для «Вікторії». На жаль, уболівальників на трибуни стадіону пускати не будуть – прийнято рішення знову проводити поєдинки у всіх лігах без присутності глядачів. Зате усі матчі першої ліги будуть транслюватися на Ютуб каналі ПФЛ, так що уболівальники все-таки матимуть змогу дивитися ігри улюблених команд.
Також 6 серпня стартує й чемпіонат України серед команд другої ліги, де Сумщину буде представляти ФК «Тростянець». У турнірі будуть грати п’ятнадцять команд, причому кілька колективів – із західної України, тож нашим землякам доведеться добряче помандрувати країною. У стартовому турі «Тростянець», який гратиме у рідному місті, буде приймати другу команду запорізького «Металурга». А тим часом тростянчани уже без гри вийшли до третього етапу Кубка України. До клубу надійшов офіційний лист із УАФ про те, що майбутній суперник наших земляків – «Реал-Фарма» (Одеса), відмовляється їхати до Тростянця. Тож матч, який був повинен пройти 2 серпня, скасовано, а ФК «Тростянець» вийшов до наступної стадії змагань.