Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Майор поліції Олексій Калюжний став Почесним громадянином Сумського району

290
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток супротиву агресії військ окупантів, забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності України, відданість присязі українському народу звання «Почесний громадянин Сумського району» присвоєно майору поліції Олексію Олексійовичу Калюжному.
«Цією нагородою відзначили не лише порядного офіцера, а і надзвичайно складну службу всіх працівників управління патрульної поліції Сумської області. Вітаємо наших патрульних та їх керівника із заслуженою нагородою, бажаємо здоров’я, сімейного затишку, гарного настрою та звісно перемоги!» – прокоментував голова Сумської районної ради Геннадій Дем’яненко.
Олексій Калюжний народився 16 лютого 1984 року у місті Охтирка Сумської області, у 2006 році здобув освіту зі спеціальності «Облік та аудит» у Сумському національному аграрному університеті, а у 2020 році зі спеціальності «Правоохоронна діяльність» у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Сторінки його трудової діяльності почалися близько двадцяти років тому у рідному місті з посади бухгалтера на підприємстві. Згодом, пройшовши службу в ЗСУ, працював на декількох підприємствах та товариствах за своєю першою освітою. З 2010 року Олексій Олексійович вступив на службу до Міністерства внутрішніх справ, а з моменту створення патрульної поліції міста Суми у 2016 році доєднався до її лав. Завдяки своїм професійним якостям та відданій службі у 2017 року обійняв посаду начальника управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції.
За час своєї служби майор поліції Олексій Калюжний зарекомендував себе добре підготовленим, висококваліфікованим та принциповим службовцем, вимогливим до себе. На посаді начальника управління патрульної поліції своїм сумлінним ставленням до виконання службових обов’язків, патріотизм і високу відповідальність здобув авторитет та заслужену повагу серед командування та колективу.
Завдяки грамотним, злагодженим діям Олексія Олексійовича особовий склад управління патрульної поліції на високому професійному рівні забезпечує у місті Суми та Сумській області публічну безпеку й порядок, охороняє права й свободи людини, інтереси суспільства й держави, протидіє злочинності, надає допомогу особам, які такої потребують.
У 2014 році Олексій Калюжний пішов добровольцем до зведеного загону УМВС в Сумській області, у складі якого виконував бойові завдання під час проведення АТО на території Донецької області. З початком повномасштабного вторгнення, проявивши особисту мужність, з частиною особового складу залишився на території міста Суми, де організував навколо себе групу опору з числа правоохоронців, бійців ТРО, представників інших сил оборони та цивільних. Основними завданнями було забезпечення безперебійного патрулювання міста, допомога людям, збір та передача розвідувальної інформації про переміщення та сили ворога. У взаємодії з силами оборони виконувалися відповідні завдання по обороні.
За досягнення високих показників у службі, сміливі та самовіддані дії, значний внесок у забезпечення безпеки та захисту народу Олексій Калюжний нагороджений відомчими відзнаками МВС України «За відзнаку в службі» та «За безпеку народу».
Сумська районна рада