Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Криминал или конкуренция: на сумском заводе провели обыск

331

На Сумском заводе резинотехнических изделий правоохранители 12 августа проводили обыски. «На Сумсько заводі РТІ (зараз ТОВ “НВО СЗГВ”) маскі-шоу. Приїхала слідчо-оперативна група поліції з Маріуполя!!! з ухвалою слідчого судді Жовтневого райсуду міста. З собою правоохоронці хочуть вивезти оригінали ледь не всієї технічної документації підприємства, компьютерну техніку. Йдеться про зупинку підприємства де працює 200 осіб, які справно наповнюють бюджет міста і області», – написал в соцсетях бывший народный депутат, ныне депутат областного совета, глава бюджетной комиссии Олег МЕДУНИЦА. На его странице выложены фото документов, касающихся ситуации.

Также он обнародовал постановление Октябрьского районного суда г. Мариуполя о проведении обысков. В документе говорится, что уголовное дело, в котором фигурирует ООО, открыто в мае 2021 по ст. “Злоупотребление властью или служебным положением”. Оно связано с поставкой для Донецкой железной дороги резиновых прокладок для рельсовых путей, а обыски необходимы, в том числе чтобы установить соответствие продукции государственным стандартам.
«Причиною цього ми вбачаємо недобросовісні дії наших конкурентів на тендерних закупівлях через систему прозоро ДП «Укрзалізниця». Під час проведення цих тендерів нами пропонувалися при тій же якості, як і у конкурентів, ціни на 20-30% нижчі, що дало ДП «Укрзалізниця» заощадити десятки мільйонів гривень тільки за поточний рік.

Конкуренти неодноразово нас застерігали, що в разі подальшого зниження цін нас чекають великі неприємності», – сообщается в обращении от предприятия к главе Сумской ОГА Дмитрию Живицкому.

Ирина Власова, Панорама, №33