Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Коштовний подарунок. Нове онкообладнання прибуло у Суми

400

Сумський обласний клінічний онкодиспансер отримав зшивач органів УО-60 та ларингоскоп

Це поповнення дозволить більш ефективно проводити операції онкохворим пацієнтам.

«Завдяки використанню такого обладнання ми можемо зменшити тривалість операції в середньому на 40 хвилин, що суттєво поліпшує роботу наших хірургів. Що позитивно впливає на почуття пацієнтів, дозволяє легше переносити оперативне втручання, — прокоментував нове надбання головний лікар Володимир КОНАНИХІН. – Ми і раніше використовували таке обладнання у своїй роботі. Але справа у тому, що вони дуже швидко виходять з ладу. І якщо раніше вони коштували 200-300, то сьогодні ми бачимо, що їх вартість збільшилася у десять разів. З тим навантаженням, яке ми маємо на сьогоднішній день, його вистачає у середньому на два роки. А таке обладнання нам дуже потрібне. Оскільки завдяки його роботі зменшується кровотеча, плюс набагато меншим є бактеріальне зараження, оскільки операція проводиться без розтину порожнини».

Важливий об’єкт. Сумський онкологічний диспансер щодня приймає сотні пацієнтів, він єдиний в області

Такий подарунок лікарні зробив Магомед ГАЛАЄВ. Він є обласним депутатом, але ця допомога онкологічному диспансеру ніяк не пов’язана з його діяльністю. Подарунок у більше ніж 30 тис. грн. він зробив з особистих коштів для покращення роботи закладу.

«Магомед Джамалович постійно підтримує нашу лікарню. І ми дуже вдячні за його вклад», — Володимир КОНАНИХІН, головний лікар

Сьогодні цей заклад є єдиним в області. До поліклінічного відділення щоденно приходять сотні пацієнтів, які досі вистоюють черги у відділенні на першому поверсі диспансеру. Тривають роботи по облаштуванню поліклініки у нових приміщеннях по вулиці Троїцькій, які були звільнені обласною лікарнею. Тривають ремонти.

Нагадаємо, що не так давно онкологічний диспансер отримав ще одне вартісне, сучасне і вкрай необхідне обладнання – мамограф. В рамках соціальної акції компанії-дистриб’ютора косметики Avon «Мисія против раку молочної залози». Наразі роботи по оформленню надбання тривають, і він не розпочав свою роботи.
врез:

31,5 тис. грн. – вартість нового обладнання, що суттєво покращить роботу онкохірургів

Наталія Гончарук
Панорама №13-2019