Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Коронавірус на Сумщині. За карантин зареєстровано 372 підозри

408

Захворюваність на COVID-19 на Сумщині все ще носить очаговий характер. Про це на брифінгку у Сумській ОДА повідомив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк.
Чиновник подякував керівництву Конотопського району і Кролевецького лісництва за те, що вони дослухалися до спеціалістів Центру і вжили жорстких епідеміологічних заходів. Завдяки цьому захворюваність стала контрольованою і не набула ще більшого розповсюдження.

За статистикою ж Сумського обласного лабораторного центру, станом на 10 годину 24 квітня у Сумській області зареєстрований 1 новий підтверджений випадок COVID-19 у м. Ромни. Отже усього в Сумській області зареєстровано 90 підтверджених випадків захворювання (м. Суми – 9 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 11, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 20, Кролевецький район – 7, м. Шостка – 7, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район –1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 1.)

Наразі від Covid-19 на Сумщині одужало 34 людини, з них 6 – за минулу добу (м. Кролевець – 3, Конотопський район – 2, м. Білопілля – 1).

Померло – 4. За добу надійшло повідомлень про підозру на COVID-19 – 11. Всього з початку року зареєстровано підозр – 372