Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Конкурс на реконструкцію майдану Незалежності оголошено у Сумах

241

Прийому заявок на проєкт реконструкції майдану Незалежності розпочали у обласному центрі. На центральній площі міста планують створити простір для громадського та культурного життя міста.

До участі у конкурсі запрошують усіх архітекторів України. Аби стати претендентом на виграш, потрібно оформити заявку, заповнивши реєстраційну форму на сайті замовника конкурсу – Управління містобудування та архітектури СОДА, до 18.00 15 березня 2022 року. Конкурсні роботи будуть виставлені для публічного обговорення.

Призовий фонд конкурсу складає 300 000 грн. (триста тисяч грн.). Визначено 3 (три) премії за перші 3 призові місця:
1 (перша) премія – перше місце – 150 000 грн. 00 коп., у тому числі податки;
2 (друга) премія – друге місце – 100 000 грн. 00 коп., у тому числі податки;
3 (третя) премія – третє місце – 50 000 грн. 00 коп., у тому числі податки.

Конкурсна документація направляється зареєстрованим учасникам конкурсу на вказану ними електронну адресу 16-17 березня 2022 року.

Як зазначається на сайті ОДА, переможцем буде найкраща проєктна пропозиція щодо створення сучасного громадського простору центральної частини міста Суми. Вона повинна враховувати побажання та потреби мешканців та містити у собі новий концептуальний зміст майдану та прилеглої до нього території.

За словами архітектора Володимира Бикова, учасникам нададуть історичну документацію та перелік вимог. Наприклад, врахувати територію для археологічних розкопок в історичній частині, яка досі не досліджена. Або мати на увазі обмеження по поверховості будівель, які мають бути не вище сусідніх церков.