Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Командувач ОТУ “Суми” про ймовірний наступ ворога на Сумщину

878

Командувач оперативно-тактичного угруповання «Суми», генерал-майор Олександр Нестеренко прокоментував інформацію, про можливе повторне вторгнення російського війська: “У соціальних мережах ширяться чутки про те, що ворог планує здійснювати наступ на Сумську область, ніби то фіксується прибуття ешелонів з танками на залізничні станції брянської та курської областей росії.

За даними нашої розвідки інформація про ймовірні маневри армії рф на Сумському та Чернігівському напрямках не підтвердились. Все що може зараз ворог – це підступно обстрілювати цивільне населення прикордоння нашої Сумщини з території рф та розповсюджувати фейкову інформацію про ймовірний наступ, щоб зменшити контрнаступальний потенціал української армії”

Нагадаємо, Управління стратегічних комунікацій ЗСУ вчора поширило інформацію, що рф перекидає до кордонів України підрозділи, які ймовірно братимуть участь у маневрах на Сумському та Чернігівському напрямах. Зокрема, фіксується прибуття ешелонів з танками на залізничні станції брянської та курської областей росії.

“Ворог на території РФ, що межує з Сумською областю, проводить ротацію своїх підрозділів. А також проводить демонстраційні дії, аби тримати наші сили оборони в напрузі. Реальних загроз безпеці нашої області наразі (прориву лінії кордону) вони не несуть”, – так заспокоїв мешканців Сумщини очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.