Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Керівник Сумського НВО отримав нову підозру

724

Колишній керівник одного з найбільших підприємств Сумщини підозрюється у безпідставній невиплаті 57,5 млн грн заробітної плати

Сумською обласною прокуратурою 4 червня 2021 року повідомлено про підозру колишньому генеральному директорові Публічного акціонерного товариства «Сумське науково-виробниче об’єднання» за фактом невиплати 57,5 млн грн заробітної плати працівникам більш як за один місяць, грубому порушенні законодавства про працю, а також невиконання рішення суду та (ч. 1 ст. 175, ч. 1 ст. 172 та ч. 2 ст. 382 КК України).

За даними слідства, підозрюваний, маючи фінансову можливість за рахунок коштів, які обліковувались на розрахунковому рахунку підприємства, умисно та безпідставно упродовж 9 місяців не виплачував заробітну плату працівникам підприємства. Більш того, працівники навіть не отримували розрахункові кошти при звільненні. При цьому підприємство за вказаний період витратило на власні потреби, у тому числі на придбання продуктів харчування та алкогольних напоїв, щонайменше 57,5 млн грн. Водночас рішення суду про стягнення заборгованості залишались не виконаними.

Досудове слідство здійснюється Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Сумській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.