Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

ІЗРАЇЛЬСЬКО-РОСІЙСЬКА ПАСТКА ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ БІЙЦІВ-ДОБРОВОЛЬЦІВ

38,892

Насправді дивні та цікаві події відбуваються у вільній Україні в умовах тиші і підвищеної активності. І самі тим часом нашу з вами увагу відволікають на штучно створені інформаційні приводи.

Вперше я розпочала цю тему ще 4 роки тому. Якщо пам’ятаєте, саме тоді багато хто крутили пальцем біля скроні, або були з головою занурені у війну з терористами на Донбасі. А коли передбачення стали збуватися, так і ставлення до моїх прогнозів змінилося. Доки у добровільних батальйонів зв’язані руки в зоні АТО, Україну дуже швидко готують для масового переїзду єврейських переселенців, які вже втомилися від непередбачуваного життя в Ізраїлі, Росії та в інших країнах.

Якщо ви, шановні пані та добродії, не маєте часу читати матеріал цілком, тоді переходьте відразу до кінцівки. Після ознайомлення з нею, багато що зможете вирішити, глибше зануритеся в проблему. А може ще й свої власні думки почнете виказувати? Це було би дуже дивно! Адже з нашої мовчазної згоди реалізується геніальний і одночасно простий проект, після якого Україна може втрапити у стан «Нового Єрусалиму».

ПЛАН «А», АБО НАВІЩО БУЛА ПОТРІБНА ІДЕЯ ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ

Існує кілька гіпотез про те, як готувалися до активної фази цього проекту. За однією з версій, питання хотіли вирішити малою кров’ю, а саме за створенням федералізації України. Ось чому Росія й розгорнула коштовну інформаційну кампанію, починаючи з 2014 року. Можливо, лобісти такого плану підрахували, що ситуація складалася найсприятливіша: тут і анексія Криму, і початок військового конфлікту на території Східної України.

Згідно з іншою гіпотезою, федералізація не розглядалася як підготовка плацдарму для створення «Нового Єрусалиму» на території України. Але лобісти «великого переселення» навмисно «демонізували» такий інформаційний привід, щоб відвернути увагу від реально жахливих процесів.

Ось, подивіться самі, яклобіювали проект федералізації через ЗМІ:

«На думку Москви, федеративна Україна змогла б надати регіонам більше широку автономію у формі контролю над економікою, фінансами і зовнішньою торгівлею, а також політикою відносно мови, традицій, релігії, освіти…

Головний аргумент полягає в тому, що Україна не може вижити як унітарна держава, тільки перетворення її у федерацію може зберегти самобутність регіонів і вирішити суперечності між ними, не вдаючись до конфліктів», – так офіційно вважають російські пропагандисти (https://www.bbc.com/russian/international/2014/04/140402_ukraine_federation_q_and_a).

Можливо, Росія та Ізраїль хотіли вирішити питання «під шумок». Тим більше, що було отримано схвалення Штатів. Держсекретар США Джон Керрі заявляв, що США не заперечують проти ідеї федералізації України як можливого шляху виходу з кризи, але тільки в тому випадку, якщо самі українці вільно оберуть цей шлях (https://www.bbc.com/russian/international/2014/04/140402_ukraine_federation_q_and_a).

Як можна було побачити вже на початку 2018 року, план, у цілому, провалився (https://112.ua/politika/federalizaciiukrainynebudetpristayko-511106.html). До того ж, хто знає, як воно насправді, чи не навмисно його провалили? Можливо зіграло велику роль загострення відносин між США і Росією. Але багато в чому це сталося завдяки настрою незадоволення, завдяки рухам протесту, які завжди очолювали керівники добровольчих батальйонів. Така реакція зрозуміла. Крім патріотичної складової, є складова економічна. Якщо втратити контроль над стратегічно важливими бізнес-об’єктами, можна розгубити і особовий склад, який просто не буде за що утримувати. Стримувати агресора стане нічим. Звичайно, у розробників цього примітивного плану про роздроблення України є певні надії на «формулу Штайнмайера», але це явно не те, на що вони сподівалися спочатку.

ДО ЧОГО ТУТ ІЗРАЇЛЬ?

До того, як розповісти про план «Б», зверніть увагу: за іншою гіпотезою саме він є головним планом. Але давайте визначимо роль Ізраїлю у всій цієї історії. Постійний стан боєготовності постає важким для Ізраїлю. Багато близькосхідних аналітиків пророкують країні знищення в найближчі 30 років. Крім величезних витрат на озброєння і підготовку військ, Ізраїль відчуває значне нервове напруження. Вступ у велику війну також загрожує важкими наслідками (http://berkovichzametki.com/Nomer10/Kremen1.htm). Якщо араби можуть дозволити собі програти війну, то для Ізраїлю це абсолютно виключено. Але ж у арабських держав з’явилося більше сучасної, тобто більш точної зброї.

Израиль просто ищет «запасной аэродром». Понятно, что речь не идет о полном переносе государства, а о «переезде» части населения со стратегически важными инфраструктурными объектами.

Здається, що Ізраїль тільки шукає «запасний аеродром». Зрозуміло, що мова не йде про повне перенесення держави, йдеться про «переїзд» частини населення зі стратегічно важливими інфраструктурними об’єктами. Чому Ізраїль має метою Україну? Якщо казати точніше, звісно не всю країну. Насамперед переселенців сподіваються розмістити у п’яти південних областях: Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській (http://ot.kr.ua/vozmozhenlivukrainenovyjierusalim.html). У разі успіху можна спробувати реалізувати схему в Харкові, Сумах, Чернігові. Саме такий вибір пояснюється дуже просто: вигідне географічне положення, величезні економічні перспективи за умовами контролювання ключових об’єктів і володіння земельними ресурсами, постійно зростаючі борги України, наявність величезної української діаспори в Ізраїлі.

Ще більш серйознішу роль у цьому хитрому «інтеграційному» процесі відіграє велика єврейська діаспора в Україні. Зараз тут проживає не менше півмільйона євреїв, 137 реально діючих єврейських громад і організацій (ps://jewishnews.com.ua/society/chem-zanimaetsya-evrejskaya-obshhina-ukrainyi) (за станом на 20.11.2019). І це тільки за офіційними даними. Різниця в офіційних і фактичних даних пояснюється тим, що багато єврейських родин у радянські часи вважали за краще приховати своє походження з причини державного антисемітизму, інші ж втратили єврейські корені, а хтось просто не дотримується єврейського світогляду і не самоідентифікує себе єврейським народом.

В Україні єврейські громади активно реалізують власні проекти. Чого вартий тільки «Менора» в Дніпрі, насправді унікальна споруда і найбільший в світі Єврейський комплекс (http://menorahcenter.com/ru/about/).

Зрозуміло, що фундамент для реалізації плану «Б» є досить серйозним. І тому потрібно звернути увагу на серпневу зустріч Володимира Зеленського з Біньяміном Нетаньяху, про результати якої Ізраїльський лідер доповів Володимиру Путіну. Повернення Коломойського (хто раніше був керівником Об’єднаної єврейської громади України) теж відмінно вписується до розгляданої схеми.

ПЛАН «Б» УСПІШНО ВТІЛЮЄТЬСЯ

Кілька слів про реалізацію схеми. Вона не така й проста, як ідея федералізації, але і складною її назвати не можна. Якби увага патріотів України спеціально не відволікалася на штучно створювані ситуації та інформаційні приводи, то план «Б» би провалився, як і попередній план. Цього не сталося, тому, шановні, «стежте за руками».

Ідею федералізації замінила ідея розповсюдного створення громад або об’єднаних територіальних громад, яка успішно реалізується. З 2015 року з понад 4 тис. невеликих громад створили 900 громад об’єднаних, залишилося домовитися з представниками 6,4 тис. громад (http://www.dsnews.ua/society/staloizvestnoskolkogromadvukraineeshcheneobedinilis-23102019203100).

Хто знає, може лобістів цього проекту надихнуло ефективне функціонування єврейських громад, члени яких потім ділитимуться досвідом з українцями? Природно, далеко не всім подобається процес, який може позбавити бізнес на місцях наявних можливостей і розв’язати руки іноземцям, які не проти зайнятися, наприклад, сільським господарством в Україні. Найбільші складнощі з реформою спостерігаються в чотирьох областях: Одеській, Закарпатській, Харківській та Київській (https://www.liga.net/politics/articles/pohoronyrusskoyvesnykakgromadyukrainypobediliideyufederalizatsii).

Щоб згладити настрої протесту, з самого початку процесу створення громад запущена інформаційна кампанія, яка має донести до кожного мешканця України, що громади України перемогли ідею федералізації і поховали «Російську весну» (https://www.liga.net/politics/articles/pohoronyrusskoyvesnykakgromadyukrainypobediliideyufederalizatsii). Точно невідомо, хто її фінансує, але «тхне» російським, американським та світовим єврейським капіталом.

Прихильники повсюдного створення громад заявляють, що федералізація – це коли значна і законодавча, і виконавча влада в області знаходиться у місцевих політиків. Їх простіше купити. Насправді це означає: Взяти під контроль цілі області України легально й без застосування військової сили. Децентралізація передбачає, що «всі громади знаходяться в єдиному українському просторі, мають прямі відносини з держбюджетом.

І це вже не 27 вертикальних ниток, це – тисячі зв’язків… Створюються ще тисячі зв’язків на горизонтальному рівні – повз обласного та районного рівня. У підсумку створюється справжній килим: по вертикалі – тисячі зв’язків, по горизонталі – тисячі зв’язків (https://www.liga.net/politics/articles/pohoronyrusskoyvesnykakgromadyukrainypobediliideyufederalizatsii)».

Килим – це звичайно, добре, але лобісти створення громад чомусь мовчать про те, що таку складну структуру буде практично неможливо якісно контролювати владі країни, не кажучи вже про місцеві уряди. Звідси цілком виправданий переляк бізнес структур, причому як великого, так середнього і малого рівній. Де гарантія, що до них не застосують «відносно чесні» засоби відбирання коштів заради процвітання громад?

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ІНОЗЕМЦІВ, ЩО ОЧОЛЮЮТЬ ГРОМАДИ

Створити об’єднані територіальні громади не є важкою справою, скоріше потрібно щось змінювати у земельному законодавстві. Це наступний крок стосовно реалізації плану «Б». Рада вже прийняла в першому читанні законопроект № 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Документ передбачає скасування з 1 жовтня 2020 року заборони на продаж таких земель. З цієї хвилини всі власники паїв отримують право їх вільно продавати. Купувати землю зможуть українські фізичні особи, а також компанії, територіальні громади та держава. Юридичні особи, кінцеві власники яких — іноземці, що орендують землю в Україні понад трьох років, зможуть її придбати з 1 жовтня 2020 року. Іноземні компанії, що не займалися обробкою землі в Україні мінімум три роки, отримають право купувати землю з 1 січня 2024 року(https://www.bbc.com/ukrainian/featuresrussian-49869157).

Кілька коштує світовому єврейському капіталу в умовах створення громад і масового продажу сільгоспземель, скупити самі ласі шматки в обмін, наприклад, на обіцянку пенсії в 500-600 євро? Але ж де гроші, ресурси і земля – саме там і є влада. У зв’язку з цими стрімкими процесами, здається новому керівництву України дуже прибуткове зосередити увагу національних батальйонів на зоні АТО, при цьому зв’язавши їм руки. Мовляв, ви побудьте тут, поки ми не змінимо Україну до невпізнання.

В цьому контексті потрібно розглядати штучно створений конфлікт з вимогою Зеленського відведення на один кілометр українських військ від лінії розмежування і розмова з одним із добровольців, здається схожим більше на шоу.

«Я прийшов та казав тобі прибрати зброю, а ти переводиш стрілки на акції… Ти мені взагалі не можеш ніяких ультиматумів ставити. Ти мене не зрозумів. Нам зайти зброю забрати? Я не розумію, чим ми зараз закінчимо цю розмову, пацани. Я президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я не лох якийсь. Я тобі прийшов та казав зброю заховати» – це фрагменти спілкування Володимира Зеленського з Денисом Янтарем (https://www.svoboda.org/a/30241004.html).

Швидше за все, цей захід був вимушеним, щоб сфокусувати увагу ветеранів тільки на зоні АТО. Адже вони вже давно починають відволікатися на процеси, що відбуваються в Україні. Але саме цього ніяк не потрібно допустити, поки готується плацдарм для створення «Нового Єрусалиму».

ПІДГОТОВКА «ГРУНТУ» ДЛЯ СТВОРЕННЯ НОВОГО (НЕБЕСНОГО) ЄРУСАЛИМУ В УКРАЇНІ

Про цей проект все активніше йдеться останні роки. Раніше експертів, які прогнозували велике переселення з Ізраїлю, з Росії та інших держав на територію України, вважали божевільними. Те, що відбувається в країні, свідчить, що даремно вважали.

Про дроблення країни на громади і продаж землі іноземцям вже порозмовляли. Залишається ще одне питання: що робити з населенням? А власне кажучи, звісно що робити, зменшувати треба, що з успіхом вже втілюється в життя.

Дивіться самі: щогодини населення України зменшується на 80 осіб (https://vesti.ua/strana/218956-pochemukazhdyjchacnacelenieukrainyumenshaetcjana-80-chelovek). Це більш ніж на 700 тис. осіб на рік. Мова тільки про офіційно озвучувані дані. Насправді цифри майже більш лякають. Смертність в Україні перевищила на 1 грудня 2018 року народжуваність майже вдвічі.

«Сіоністи (політичний рух, метою якого є об’єднання і відродження єврейського народу) прогнозують, що до 2020 року, в Україні має залишитися 15 млн. чоловік.

Сьогодні багато експертів вже вказують реальну цифру чисельності населення нашої країни, зараз це менше 27 млн. І це з тими, хто виїхав на роботу за кордон, але числиться громадянином цієї країни. Недавній призов в армію «відкрив правду-70% призовників не стало у військкомати через їх відсутність в країні», – пишуть блогери (https://banguerskialex.livejournal.com/548899.html).

ЗАЦІКАВЛЕНІ СТОРОНИ або КОМУ ВОНО ТРЕБА

Зараз є сенс подивитися, хто ж реалізує цей масштабний проект? Кому воно треба? На думку експертів (https://banguerskialex.livejournal.com/548899.html), зацікавленими сторонами постають Ізраїль і Росія за згодою США. На місцях процеси координують і контролюють Зеленський зі своєю командою й Коломойський при всебічній підтримці українських єврейських громад в Ізраїлі та єврейських громад в Україні. Але не все так просто як здається. Небесний Єрусалим за проектом (https://banguerskialex.livejournal.com/548899.html) має бути створений у 6 південних областях сучасної України. Планувався ще Крим, але зараз ця територія відпала через анексію.

Зі свого боку Росія має інший план[1]: віддати під проект західні землі України і провести кордон по Дніпру. Торг тільки в цьому. Звичайно, при такому розвитку подій потрібно задовольнити претензії Польщі, Угорщини та ще й інших сусідів з Євросоюзу.

В принципі, другий план теж влаштовує Вашингтон, але залишається питання про вихід до моря і про морські комунікації. Ось тут як раз і виникає проблема досягнення домовленостей.

ВАЖЛИВА, АЛЕ НЕПОМІТНА ПОДІЯ

Як вже йшлося, процес переселення йде і буде проходити непомітно. Ось, наприклад, історія, про яку написали лише кілька десятків блогерів:

«У січні 2017 року до Одеси прибула перша група з майже 200 єврейських переселенців в Небесний Єрусалим»[2] . Організація «Небесного Єрусалиму» передбачається на основі 5 областей України. Це території Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей. Основним стимулом для згоди українців, які проживають на даних територіях, а це близько 8 млн. чоловік, послужить обіцяна пенсія в розмірі 500 євро. Столицею нового Єрусалиму буде Дніпропетровськ. А культурна столиця – Одеса».

Про цю подію українські ЗМІ навіть не згадали, воно і зрозуміло. Такі процеси повинні проходити тихо й швидко. Тому, хто знає, скільки таких партій «переселенців» вже прибули в Україну?

За словами Ігоря Беркута (хто організував та очолив партію «Велика Україна» і, можливо, в 90-х був завербований ізраїльськими спецслужбами[3]), передова група єврейських поселенців під його керівництвом вже почала самим активним чином підготовку інфраструктури для прийому перших ста тисяч юдеїв. Приїзд їх та подальше розселення на території «Нового Єрусалиму» очікувалися до середини 2018 року. А всього до кінця 2022 року намічається прибуття на нову батьківщину 6 мільйонів євреїв з Ізраїлю і більше 12 мільйонів з Росії, США і країн Євросоюзу.

У мережі Інтернет з’являється все більше прихильників цього проекту. Так може «Небесний Єрусалим» і буде тим порятунком, тією дороговказною зіркою, за якою слід рухатися, щоб вийти з мороку відчаю, в надії на краще життя. «Тому я, як громадянин України, українець і просто люблячий батько дуже сподіваюся, що ті думки, які я намагаюся донести до людей в цьому блозі, не будуть спотворені всякими «патріотами», – пише блогер GarryTrump[4]

Як вже визначалося, процес переселення йде і буде проходити непомітно. Ось, наприклад, історія, про яку розповіли лише кілька десятків блогерів: «У січні 2017 року до Одеси прибула перша група з майже 200 єврейських переселенців в «Небесний Єрусалим» . Організація «Небесного Єрусалиму» передбачається на основі 5 областей України. Це території Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської областей. Основним стимулом для згоди українців проживають на даних територіях, а це близько 8 млн. чоловік, послужить обіцяна пенсія в розмірі 500 євро. Столицею нового Єрусалиму буде Дніпропетровськ. А культурна столиця – Одеса».

Про цю подію українські ЗМІ навіть не згадували, шо й зрозуміло. Такі процеси повинні проходити тихо та швидко. Тому, хто знає, скільки таких партій «переселенців» вже прибули в Україну?

За словами Ігоря Беркута (організував і очолив партію «Велика Україна» і, можливо, в 90-х був завербований ізраїльськими спецслужбам ), передова група єврейських поселенців під його керівництвом вже почала самим активним чином підготовку інфраструктури для прийому перших ста тисяч юдеїв. Приїзд їх і розселення на території «Нового Єрусалиму очікувались до середини 2018 року. А всього до кінця 2022 року намічається

переселення на нову батьківщину 6 мільйонів євреїв з Ізраїлю і більше 12 мільйонів з Росії, США і країн Євросоюзу.

ХТО ВТРАТИТЬ ОСТАННЄ

Тим часом, поки батальйони добровольців відвернули «стоянням» в зоні АТО, в Україні відбувається сама тиха в історії країни революція: створюються громади, готуються до продажу землі іноземцям, ще прибувають єврейські переселенці. Одночасно Росією та Ізраїлем зі схвалення США реалізується проект «Новий Єрусалим».

Першими, хто втратять останнє, стануть саме ветерани АТО. У них, як у самих неугодних при нових реаліях, не залишиться нічого. У землі, бізнесу і навіть їх будинків можуть з’явитися вже нові господарі, та й колишньої України к тому часу не залишитися. Залишається надія на націоналістів і їх свідомість. Чому це так? Тому, що є підтвердження їх невдоволення, воно висвітлено в процесі проведеної акції протесту в Києві 8.12.19

Як вказують певні дані, мешканці України здається вже почали здогадуватися про реалізацію проекту «Новий Єрусалим». За останні чотири роки в Україні значно зріс рівень антисемітизму, який є одним з найвищих в Європі. Він піднявся з 2015 року з 32% до 46%, і це найбільший показник в списку[5] . Дана тема активно обговорюється в блогосферах Близького Сходу, що вказує на невдоволення арабського світу вчинками Ізраїлю.

  1. https://www.raialyoum.com/index.php/%d8%a2%d8%b5%d9%81-%d9%85%d9%84%d8%ad%d9%85-%d9%85%d9%86%d8%ac%d8%a7%d8%a8%d9%88%d8%aa%d9%8a%d9%86%d8%b3%d9%83%d9%8a-%d8%a5%d9%84%d9%89%d9%83%d8%a7%d9%84%d8%a7%d9%85%d9%88%d9%8a%d8%b3%d9%83%d9%8a/
  2. https://www.alhadath.ps/article/109838/%D9%87%D9%84-%D8%B3%D8%AA%D8%AA%D9%83%D8%B1%D8%B1-%D9%86%D9%83%D8%A8%D8%A9-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%D9%8A%D9%86-%D9%81%D9%8A-%D8%A3%D9%88%D9%83%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%8A%D8%A7%D8%9F-%D8%A8%D9%82%D9%84%D9%85-%D8%AF-%D8%A2%D8%B5%D9%81-%D9%85%D9%84%D8%AD%D9%85
  3. https://sitainstitute.com/?p=6222