Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Івана Мартиновського перепоховали на Сумщині

308

Іван Петрович Мартиновський був членом добровольчого формування Тростянецької територіальної громади №1, загинув в бою за визволення міста Тростянець героїчною смертю

Під час бою Іван Петрович знаходився на першій лінії вогню та загинув намагаючись звільнити своє рідне місто….. Нині він назавжди в нашій пам’яті…

У Івана Петровича залишилися жінка та діти, яким ми співчуваємо в цю тяжку для родини мить…

Мартиновський Іван Петрович загинув 21 березня 2022 року в бою за визволення Тростянця. Разом із бойовими побратимами добровольчого формування Тростянецької територіальної громади №1 він заводив війська 93 бригади Холодний Яр в Тростянець з боку міської лікарні.

Добре знаючи нашу місцевість, він допомагав підрозділам ЗСУ 93 бригади «Холодний Яр» безпечно вийти на позиції ворога на західній околиці окупованого м. Тростянець.

Під час наступу ЗСУ відбулося бойове зіткнення з російськими військовими, які займали оборону біля місцевого ретранслятора, ДП «Тростянецьке лісове господарство» і районної лікарні. Група наших бійців знищила 2 БМП ворога і більше десятка «живої сили противника», з яких не менше шести осіб було знищено особисто Мартиновським І. П.

Переслідуючи ворога, група наших воїнів з п’яти осіб, серед яких був і Мартиновський, потрапила під мінометні обстріли. Всі бійці отримали осколкові поранення, оскільки міна розірвалася поруч з ними.

Поранення Мартиновського Івана Петровича виявилося несумісним із життям. На превеликий жаль, Герой помер під час евакуації до лікарні.

Вічна пам’ять Герою!