Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Інститут фізичної культури Сумського ДПУ відзначив 40-річчя

149

Урочисті заходи з нагоди 40-ї річниці з часу заснування навчально-наукового інституту фізичної культури СумДПУ ім. А. С. Макаренка відбулись в актовій залі університету.

Подякою міського голови з врученням нагрудного знаку Олександр Лисенко відзначив доцента кафедри туризму і готельно-ресторанного сервісу інституту фізичної культури Василя ЗІГУНОВА, Почесною грамотою – доцента кафедри теорії та методики фізичної культури Олександра БУРЛУ, грамотами – старшого викладача кафедри спортивних дисциплін і фізичного виховання Ларису БЕРЕЖНУ, старшого викладача кафедри логопедії Катерину ЗЕЛІНСЬКУ-ЛЮБЧЕНКО та доцента кафедри громадського здоров’я та медико-біологічних основ фізичної культури Юлію ТОНКОПЕЙ.

«Наш університет славиться спортивними досягненнями випускників, імена яких відомі у всіх куточках нашої планети. Я радий усвідомлювати, що ми причетні до того факту, що з кожним днем прихильників спорту стає все більше. З кожним роком наш інститут зростає і міцніє, дає всі необхідні знання і можливості для наших вихованців для підкорення Олімпійських висот, – зауважив директор навчально-наукового інституту фізичної культури, професор Михайло ЛЯННОЙ. – Бажаю всім присутнім міцності духу і богатирського здоров’я! Тренерам та наставникам зичу наполегливих вихованців, а спортсменам – перемог і омріяних медалей!»