Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Холодноярівці нагородили охтирчан медаллю «За гідність та патріотизм»

107

Від імені військових 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр», за дорученням командира військової частини полковника Руслана Шевчука, Микола ЖДАН привіз в Охтирку медаль «За гідність та патріотизм», яку вручив міському голові Павлу КУЗЬМЕНКУ.

Відважні та славетні воїни 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» відбили атаку на Охтирку, а зараз тримають оборону на Харківщині. Та який би куточок України вони б не захищали, наше героїчне місто залишається в серці кожного, повідомляє Охтирська міськрада.

«Холодноярівці кажуть, що ніколи і ніде не зустрічали таких супер-людей, як в Охтирці, – ділиться емоціями військовий волонтер Микола ЖДАН. – Охтирчани надзвичайно активні, сміливі, дружні. З перших днів війни разом з мером підтримували військових, і Павло Петрович КУЗЬМЕНКО жодного разу ні в чому не відмовив, які б надскладні ситуації інколи не виникали. Тому хлопці просили передати слова найщирішої вдячності охтирчанам і особисто Павлові Петровичу».

Микола ЖДАН згадує, як одного разу в результаті ворожого обстрілу з «Градів», було знищене місце дислокації «холодноярівців» під Ізюмом:

«Терміново потрібні були спальники, каремати, генератор. Павло Петрович моментально відреагував і все вирішив. Завдяки небайдужості Охтирського міського голови військові забезпечені стравами швидкого приготування, бо ж на передовій готувати їжу ніколи, а ще передають туди тушонку, молоко, соки, засоби гігієни, рушники, ковдри та багато іншого. Це важливо. І нелегко організувати, але Охтирці під силу абсолютно все. Від усіх «холодноярівців» зичу залишатися такими ж героїчними. Будемо триматися разом і переможемо!», – впевнений Микола ЖДАН.