Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури спільно з Великописарівським відділенням поліції та Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції в рамках кримінального провадження задокументовано спробу підкупу поліцейського.
Так, співробітники сектору реагування патрульної поліції в смт Велика Писарівка 16 червня 2020 року склали два протоколи стосовно водія, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, скоїв ДТП без потерпілих.
У понеділок, 22 червня 2020 року, зазначений водій прийшов у відділення поліції та, попри попередження про кримінальну відповідальність за надання неправомірної вигоди, передав начальникові сектору реагування патрульної поліції 11 тис. грн з проханням не направляти складені протоколи в суд.
Вказаний факт відбувався в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України. На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про вручення порушнику повідомлення про підозру.
Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої, повідомляє прес-служба прокуратури області.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
