Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Гєна, підпис – здесь!

2,503

У Мінаєва не витримують нерви. Бідолашний мер

Після обговорення на депутатських зборах проекту Генерального плану мер м. Суми Геннадій Мінаєв розродився черговим інтернет-пасквілем, де в притаманному йому брутальному стилі запропонував мені, головному редактору газети «Панорама», провести референдум про його відставку (читайте цю «записку божевільного» тут www.vsisumy.com.ua). При цьому г. Мінаєв підкреслює, що заяву про звільнення самостійно писати не буде.

Чесно кажучи, дуже дивна реакція мера на звичайну (нехай і дуже гостру, проте, справедливу) критику проекту генерального плану. Я розумію, що там купа бабла і інтересів, проте це не значить, що місто має приймати такий аматорський і погано підготовлений план свого розвитку. Проект потрібно доопрацювати:

  • створити справжню, а не «лялькову» експертну раду зі спеціалістів;

  • провести «круглі» столи і визначити ще раз основні больові точки цього проекту;

  • провести громадські слухання згідно закону (чого не було);

  • внести до проекту зауваження громадськості (з 99 пропозицій зараз не врахована жодна!);
  • зняти з розгляду сесії Сумської міськради у листопаді це питання як непідготовлене;

  • надати офіційний кошторис всіх витрат з бюджетних та не бюджетних фондів (цільових і не цільових) на створення проекту генплану за останні п’ять років (нехай т.з головний архітектор В. Биков звітує перед громадою);
  • після якісного виконання всіх процедур згідно законодавства винести проект генплану на чергову сесію міськради (грудень-січень-лютий 2013 р.).

Або скликати позачергову сесію, присвячену цьому проекту. Питання складне, і воно варте окремого обговорення.

Такі наші пропозиції. Вони, як ви бачите, достатньо конструктивні, бо ми, люди, хочемо, щоб наше місто розвивалося гармонійно. Оце і все. І не потрібно цих мерських істерик, просто робіть, як то потрібно робити.

Проте, якщо ні, то витрачати кошти на референдум – то злочинне марнотратство, як каже мій друг. Ось Ваша заява, Геннадію Михайловичу, про всяк випадок.