Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Гуманітарна допомога для сумчан

11,464

Сумський міський голова Олександр Лисенко повідомляє, що сьогодні, 14 грудня у м. Суми гуманітарну допомогу можуть отримати ВПО і деякі громадяни, які належать до пільгових категорій.
Гуманітарну допомогу від Держави поки припинили видавати, чекають, доки Полтавська ОВА назбирає достатню кількість продуктів, аби забезпечити ними хоча б одну з категорій мешканців Сумської МТГ.

Отже, сьогодні допомогу можна отримати
У Першому Сумському гуманітарному штабі видають допомогу ВПО;
У департаменті соціального захисту населення (вул. Харківська, 35):
– набори для ВПО, членам сімей загиблих захисників України поки не видаються – на складі фонду AVSI, з яким працюють щодо забезпечення даної категорії осіб продуктовими наборами, наразі відсутня поставка.
– домогосподарствам, житло (майно) яких постраждало від авіаударів – набори видаються 1 раз по мірі оформлення акту обстеження домогосподарства на предмет встановлення руйнацій (наразі залишилося 3 набори, також чекають поставку).
– продовжується видача цукерок дітям пільгових категорій (дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, ВПО та дітям з багатодітних сімей, малозабезпеченим сім’ям та одиноким мамам, дітям Захисників України).
У терцентрі «Берегиня» (вул. Інтернаціоналістів, 18) видають продуктові набори (одноразово тим, хто ще не отримував) – пенсіонерам, які не мають дітей.