Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Голова Хотінської громади Микола Торяник став «Почесним громадянином Сумського району»

137

На сесії Сумської районної ради звання «Почесний громадянин Сумського району» присвоєно голові Хотінської селищної ради Миколі ТОРЯНИКУ.

Микола Торяник – голова однієї з найкращих громад Сумщини, яка була створена однією з перших в області у рамках децентралізації у 2016 році. Тоді ж його і було обрано головою громади — її він і очолює до цього часу. До цього Микола Торяник працював у органах внутрішніх справ, а з 2002 року незмінно обирався головою Кіндратівської сільської ради. За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток, багаторічну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію Микола Торяник був неодноразово нагороджений Президентом України, Верховною Радою України, Сумськими обласною та районною державними адміністраціями.

Микола Торяник — беззаперечний авторитет для жителів громади, яка під його керівництвом у мирний час стала однією з кращих в області. А ще Хотінська громада — це прикордоння Сумщини, тож з початком війни життя тут змінилося — щоденні обстріли, руйнування інфраструктури, постійні загрози від росіян стали, на жаль, нормою. Попри все це, громада на чолі зі своїм керівником робить все можливе, а подекуди й неможливе для того, щоб нормалізувати життя мешканців, допомагати ЗСУ, відновлювати пошкоджене майно тощо.

Днями на сесії Хотінської селищної ради голова Сумської райради Геннадій ДЕМ’ЯНЕНКО вручив посвідчення та нагородну стрічку з відзнакою до звання «Почесний громадянин Сумського району» Миколі Торянику. Також на сесії Хотінської селищної ради в чергове виділено кошти на придбання засобів радіоелектронної боротьби, лікування військових та постраждалих від обстрілів мешканців, затверджено програму підтримки Збройних Сил України, розглянуто майнові та земельні питання.