Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Герой Небесної Сотні посмертно став почесним громадянином міста Суми (відео)

664

У суботу в Сумах під час урочистостей з нагоди Дня Конституції батькам героя Небесної Сотні, сумчанина Олексія Братушки вручили посвідчення та колар «Почесний громадянин міста Суми». Батько бійця Небесної Сотні Сергій Братушко подякував сумчанам та керівництву міста за те, що пам’ятають про його сина, – повідомляє Радіо Свобода.
«Це був його вибір, я не зміг відмовити. Єдине, про що молюсь сьогодні, аби смерть мого сина, смерть Небесної сотні, тих юнаків, які нині гинуть на Сході Україні, не були даремними», – сказав Сергій БРАТУШКО.
Олексій Братушко перший, кого нагородили званням «Почесного громадянина міста Суми» посмертно. Він похований у Сумах на Алеї Почесних громадян міста.
Також в День Конституції в Сумах урочисто підняли прапори України, міста та області. Після чого городяни ходою пройшли центром Сум до пам’ятника Тарасу Шевченку для покладання квітів. Там виконали гімн України. Закінчили урочистості концертом народних ансамблів.
Цього року, зважаючи на ситуацію в країні, керівництво міста скасувало проведення щорічного фестивалю духових оркестрів «Сурми України».