Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Две Юли: “самые известные груди” сумской “Свободы” вышли из партии

1,975

Юлия Загорулько и Юлия Митрофанова написали заявление о выходе из ВО “Свобода”. Девушки мотивировали свой поступок негативным отношением к ним внутри партии и изменением политической ориентации ВО “Свобода”.

“Ми заявляємо, що наші погляди з сумським осередком ВО “Свобода” дійсно кардинально розходяться: ми не бачимо себе в одній політичній силі поряд з комуністами, злочинцями і популістами, яким потрібна лише влада та гроші”, – говорится в заявлении Юлии Загорулько и Юлии Митрофановой.

Девушки, по мнению многих блогеров и пользователей соцсетей, стали известными благодаря откровенной демонстрации своих пышных форм на фоне партийного флага на фотографиях, выложенных на их страницах в соцсети.

Заява членів Сумської організації ВО “Свобода” про вихід з партії

У Сумський обласний комітет ВО «Свобода»
Від Загорулько. Ю.Д.
та
Митрофанової Ю.В.

Заява

Просимо прийняти нашу заяву про вихід із ВО «Свобода».
У 2010 році ми, виходячи з наших внутрішніх політичних переконань і поточної ситуації у країні, вирішили розпочати співпрацю з ВО “Свобода”, як ідеологічною, радикальною українською націоналістичною партією. Принаймні, так нам тоді здавалось. У Сумах було створено й зареєстровано Сумську міську організацію ВО “Свобода”, яку очолив тоді М. Барденюк.
В складі партії, на той час, налічувалося близько 6 членів (активних).
За 2010-2012рр. роботи в місті Суми вдалося більш ніж удвічі покращити результат на загальнонаціональному рівні.
З 2012 р. масові акції проводилися в умовах відсутності фінансування та організаційної підтримки з центру, адже сумський обласний голова І. Мірошніченко не часто з’являвся у нас, тому ми виступали організаторами та активними учасниками всіх акцій сумської міської організації. За час нашої активної роботи до роботи залучалося багато молоді.
Жодного незадоволення нашою роботою керівництво партії не висловлювало.
Проте, після проходу ВО «Свобода» до ВР, ситуація змінилася. Одразу ж активно почали залучатись до партійної роботи люди, які на нашу думку, мають вельми сумнівну репутацію (політичну теж) і не можуть бути представниками політичної сили, яка публічно заявляє про свою націоналістичну ідеологію і вимагає люстрації за принципом трьох К – кадебістів, кучмістів і комуністів, а також мають фінансово-економічні злочини.
За весь час активної роботи в партії, ми жодного разу не були делеговані на партійні з’їзди та не надавалося і найменшої можливості кар’єрного росту. А натомість наразі посади та відзнаки отримують люди, які прийшли набагато пізніше і проявили меншу активність за нас. Для нас, як для активних та ініціативних свободівців це образливо.
До всього цього, хочемо додати, той факт, що наразі особисто до нас, Загорулько Юлії та Митрофанонової Юлії, змінилося відношення в гіршу сторону. На нашу думку, саме за ініціативи М. Подоліна, останні пів року нас повністю усунули від всієї партійної роботи. Дійшло до того, що з нами навіть не вітається більшість партійців «дружков» Подоліна Міши. До того ж, хочемо зазначити, що саме він практично «керує» всім осередком. І не розуміємо, чому ми повинні слухати «авторитетну» думку саме цієї людини і виконувати її накази.
В організації приблизно 30 «мертвих душ», які приходять лише на збірки за присутності І. Мірошніченка, які не виявляють ніякої практично активності, проте до них набагато краще і поважніше відношення ніж до нас. Ми вважаємо, що це принизливо так до нас ставитися.
Всі п’ять років, які ми присвятили партії, порядку в сумському осередку так і не настало. Кожного разу були роздори. Самі ж партійці один одного не підтримують. Акції часто через особисту неприязнь чи просто і з принципу ігнорять.
Нас також не влаштовує позиція партії щодо політичної лінії, яка проявилася після приходу ВО «Свободи» до ВР. Раніше пан О. Тягнибок заявляв: «..боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою та іншою нечистю…”», а зараз він закликає повставати український народ разом з А. Яценюком.
Виходячи з вище викладеного, ми заявляємо, що наші погляди з сумським осередком ВО “Свобода” дійсно кардинально розходяться: ми не бачимо себе в одній політичній силі поряд з комуністами, злочинцями і популістами яким потрібна лише влада та гроші.

04. 04. 2013р.