Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Дорогами у старостинських округах Сумської МТГ опікуватиметься скандальне КП

268

Комунальне підприємство СМР “Шляхрембуд” виграло тендер на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі в населених пунктах старостинських округів Сумської міської територіальної громади, а саме – Великочернеччинського, Битицького, Піщанського та Стецьківського.

Загальна сума фінансування цих робіт складає 3 447 506,40 грн (з ПДВ). Змовник – департамент інфраструктури міста Сумської міської ради.

Відповідно до замовлення, повідомляють у пресслужбі підприємства, в Піщаному і Битиці буде проведено асфальтування ям та вибоїн за допомогою машини Turbo-8000 на центральних дорогах, по яких їздить громадський транспорт. На інших дорогах сіл, де немає асфальтного покриття, буде виконано грейдерування з підсипкою окремих найпроблемніших ділянок, які визначені старостами вказаних округів.

У Стецьківці та Чернеччині заплановано переважно грейдерування з підсипкою, окрім однієї невеликої ділянки в Чернеччині, де також буде залучена машина Turbo-8000.

Стосовно доріг обласного центру, то на поточному тижні КП «Шляхрембуд» проводить ремонтні роботи по вул. Шишкарівській, вул. 8 березня, вул. Харківській (місцеві проїзди), вул. Веретенівській, вул. Вєтрова та вул. Тополянській.

Нагадаємо, наприкінці травня 2024 р. представники Сумської міськради планували провести аудиторську перевірку КП “Шляхрембуд”. Їх на підприємство не пусти, посилаючись на неправомірність дій представників влади.