Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Добиватися свого

238

Завтра мине місяць від початку протестів проти нинішньої недолугої влади. Дехто, можливо, вже втомився, але відступати не варто.
Я відчув це під час постійних відвідин Евромайданів в Києві та Сумах. Те, що зараз відбувається в країні, називають «революцією гідності». Це саме так – тількі гідні люди можуть протестувати проти порушення власних прав, а ось раби, навіть отримавши стусанів від свого господаря, швидко розходяться, щоб і далі працювати на нього. Нінішня влада не поважає народ, якому нібито повинна служити. За місяць вона не спромоглася піти навіть на найменші поступки протестуючим – від роботи відсторонили хіба що пару стрілочників.
У Сумах при владі залишається нинішній мер, команда якого продовжує розтягувати по власних кишенях кошти громади. У той же час набирають розмаху репресії проти активістів Евромайдану, які брали участь у мирних протестах. Тож здаватися рано.
Від масових акцій у Сумах варто перейти до інших форм протесту. Атакуйте чиновників усіх державних органів та міськвиконкому по телефону масовими вимогами дотримуватися законів і покарати винних у порушенні прав громадян, надсилайте такі ж вимоги на всі електронні скриньки влади. Це законно і дасть їм зрозуміти, що супільство продовжує вимагати змін і демонтажу цієї влади. Водночас треба бути готовими знову вийти на Майдан. Правда за нами!